tel.: 501 038 955
e-mail: italiano@op.pl
NAUKA JĘZYKA WŁOSKIEGO

Zapraszam na profesjonalne lekcje (korepetycje, konwersacje) języka włoskiego na wszystkich poziomach zaawansowania

 

Osobom mieszkającym daleko od Wrocławia lub chcącym zaoszczędzić czas i koszty związane z dojazdem oferuję również możliwość pobierania lekcji ONLINE (skype).

Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe w nauczaniu języków i przygotowywaniu do egzaminów maturalnych i międzynarodowych (CILS, CELI).

  • Tryb i sposób prowadzenia zajęć dobierany jest indywidualnie do potrzeb i możliwości osoby uczącej się.
  • Rzetelną wiedzę przekazuję w bardzo przystępny, zrozumiały dla każdego sposób.
  • Stosuję opracowane przeze mnie różne metody nauczania.
  • Zwracam szczególną uwagę na efektywność kształcenia.
  • Zapewniam potrzebne materiały dydaktyczne.
  • Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach.

 

Cechuje mnie kompetencja, życzliwość i skuteczność. Serdecznie zapraszam!Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej e-italiano.eu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.