tel.: 501 038 955
e-mail: italiano@op.pl
TŁUMACZENIA

1. Specjalizacja tłumaczeń:

  • tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi maszyn)
  • biznes, handel, technologia, turystyka, teksty użytkowe, psychologia, korespondencja prywatna i handlowa, dokumentacja unijna, tłumaczenia literackie i inne.

 

2. Zlecenia można składać telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

 

3. Strona rozliczeniowa tłumaczenia pisemnego: 1600 znaków ze spacjami.

 

4. Rozliczenie tłumaczenia ustnego następuje w oparciu o ilość godzin poświęconych na wykonanie usługi oraz stopień jego trudności.

 

5. Wycena usługi: bezpłatna.

 

6. Odbiór tłumaczenia pisemnego: osobisty lub pocztą elektroniczną.
Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej e-italiano.eu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.