tel.: 501 038 955
e-mail: italiano@op.pl
TRADUZIONI ED INTERPRETARIATO

1. Campi di specializzazione:

  • traduzioni tecniche (istruzioni d'uso delle macchine)
  • business, commercio, tecnologia, istruzioni d’uso, psicologia, corrispondenza privata e commerciale, documentazione UE, letteratura e altri.

 

2. L’ordine puó essere fatto per telefono o posta elettronica.

 

3. Una cartella equivale a  1600 caratteri di testo, spazi inclusi.

 

4. Il calcolo della tariffa per l’interpretariato viene fatto in base alla quantità di ore di servizio e alla complessità degli argomenti trattati.

 

5. Valutazione del servizio: gratuita.

 

6. Ritiro della traduzione: personalmente o per posta elettronica.Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej e-italiano.eu oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.